Popisy workshopov, dielní

Liečivý seminár – Denníky lona
Thu-Hien Poma of Adonai
Tento seminár pomáha ženám bližšie rozpoznať a liečiť svoje osobné energie, ktoré si so sebou nesú z minulosti vo svojom lone.
Prinesie duchovné učenie, starostlivú skupinovú diskusiu a veľmi silné energetické skupinové liečenie vedúce k prečisteniu tráum a všetkých narušených energií, ktoré môžu mať ženy uložené vo svojom lone.
Všetky ženy sú vítané. Zámerom tohto seminára je pomôcť ženám znovuzrodiť vo svojom lone nové životodarné energie. Takéto ženy sa môžu stať nádobami čistého vedomého tvorenia podporujúce aspekty božského ženstva.
Ostatné semináre: https://10zien.sk/thu-hien-poma-of-adonai/

Žena Alchymistka života, žena utvára…
Martina Mab Junga
Obrovskou zmenou a veľkým poznaním v mojom živote bolo, keď som zistila, že ako partnerka/manželka a matka mojich detí utváram život mojej rodiny. Žena je posvätný magický tvor prepojený s energetickým zdrojom všetkého stvoreného. Žena svojou mysľou, pocitmi a činmi spriada nitky osudu, ktoré muž a deti napĺňajú.
Utvárame však naše životy nevedome a vlny života nás hádžu sem a tam.
Základom je pochopiť princípy ženského tvorenia. Vystúpiť z obete a vstúpiť som do role VEDOMÉHO TVORCU nášho života. Ženského, partnerského, mileneckého a materského.
V minulosti u našich predkov bola žena zasväcovaná do tajov vedenia života. Učila sa náuky ako si pritiahnuť vysnívaného muža, udržať si jeho priazeň, ako utvárať rodinné šťastie. V dnešnej dobe, nemáme zdravé modely zo svojich rodín a tak si ich musíme trpko zisťovať, pokusom a omylom na vlastnej koži. Na tomto workshope sa ponoríme hlbšie, do ženského vedomého utvárania a tvorenia vo vzťahoch a iných témach života.

Otváranie potenciálu a poslanie duše
Martina Mab Junga
Váš realizovaný potenciál umožňuje tvorenie v živote, v súlade so vašou dušou .Tento potenciál nám v detstve zamykajú rodičia, škola, spoločnosť. Sme nútení sa prispôsobiť, musíme počúvať tých ktorí nám kážu, čo je správne a čo nie. A tak hlas našej duše celkom utíchne. V dospelosti sa tak cítime prázdny a vlastne nevieme kto sme a ktorým smerom sa vybrať. Stretnutie je určené pre ženy, ktoré chcú objaviť svoj potenciál, alebo pre tie ktoré ho majú nájdený, ale nedokážu ho plne prejaviť v hmotnom svete a realizovať ho.
Čo zažijete: -znovu obnovíme spojenie vašej mysle a vašej duše. Vysvetlíme si rozdiel medzi programovaním budúcnosti a umožňovaním, ktoré je v súlade s dušou stvorenia. Vysvetlíme si kedy sa zo životom pretláčame zo strachu a kedy sa necháme viesť vášňou, dušou. Budeme odstraňovať staré kódy a bloky, ktoré brzdia našej sile a sebarealizácii. Aktivácia nových kódov tvorenia. Nachádzanie a otváranie poslania vašej duše.

Posvätnosť ženstva
Saška Murínová
My ako ženy sme hlboko spojené s energiou Matky Zeme. Nesieme v sebe posvätný priestor lona, cez ktorý sa rodí a tvorí. Spojenie so svojou podstatou a mágiou kolobehu života nám prináša pokoj a súlad. Precítenie sebalásky a súznenia v bezpečnom Kruhu žien nám prináša podporu a silu cez ktorú sa môžeme hlbšie prijať a spoznať. Vytvoríme si spoločne posvätný priestor a oltár ktorý bude podporovať božstvo a čistovu v nás. Splynieme v spoločných rozhovoroch a v priestore kde žena je tá ktorá tvorí, príma, rodí, mení a plynie. Cez toto uvedomenie sa spojíme s našim potenciálom a ukotvíme v sebe silu v jemnosti.

ZAVINOVANIE / POPÔRODNÉ ZAVINOVANIE
Pôrodom a následne po posvätných 40-tich dňoch, zavŕši sa v živote Ženy jedno obdobie…obdobie, ktoré nesie jedinečný zážitok – cez Ženu prišiel na Zem nový Život… Prišlo Dieťa…ale aj Žena je Nová…po každom pôrode sa Zrodí aj ona…
Obrad Zavinovania – zdielanie..uvidenie..pomenovanie..poďakovanie.. rozlúčenie..pustenie..uznanie.. prijatie..znovu-zrodenie..s Láskou a s Úctou k Žene a k jej osobnému príbehu…
Obrad Zavinovania ako jedna z možností na ceste vlastnej Premeny… Som iná…Viac svoja..
O tejto prastarej tradícii a ešte o všeličom inom si porozprávame a spolu niečo aj zažijeme…
Si vítaná.. Tešíme.. Dary a Mirka

Rodičovské témy
Marta Lukácsová a Radoja Edita Jónyová
Dieťa po narodení potrebuje čo najviac prepracovať svoje zdedené-modelové telo svojou individualitou,aby slúžilo ako dobrý nástroj na ceste životom. Na uchopené telo sa viažu ďalšie vývojové úrovne a čaká ho takéto prepracovanie a spoznanie pocitového tela a v dospievaní rozpoznanie svojej individuality. Do akej kvality vie tieto úlohy zvládnuť,určuje v dospelosti zvládnutie jeho aktuálnej pozemskej úlohy. Ako mu viem v tom byt nápomocná? Čo odo mňa ako rodiča,sprievodcu v tomto období potrebuje? Čo sa ja možem o sebe dozvedieť skrze vedomého postoja k dospievaniu?
V živote nám najviac pomôže ak vieme viac o zakonitostiach ktoré na nás pôsobia a presahujú nás…keď ich neskôr dokážeme precítiť a rozpoznávať ich pravosť,máme možnosť stáť v živote bezpečne a vo vzťahu k deťom sa neviniť ale vďačne spolunažívať. K tomuto poznaniu vám ponúkame možnosť prispieť našou prednáškou a následnou besedou o skutočných potrebách detí a poznaniu z ktorého tieto potreby pramenia….
S túžbou prispieť k pochopeniu potrieb a jedinečností detského veku vás čakáme.

Dôvera – ako ovplyvňuje a mení tvoj život
Jana Staššáková
Aké programy najviac blokujú tvoju dôveru? Aké správanie druhých ľudí ťa najviac zneisťuje? V ktorej téme sa cítiš najslabšie v spojení s dôverou? Vieš sa postaviť za seba? V ktorých situáciách vnímaš silne svoju dôveru? Čo si želáš zmeniť vo svojom nastavení tak, aby si sa cítila v spojení so sebou a so svojou silou?

  • otvorená debata
  • vhľady cez akášické čítanie k téme
  • kalimbohranie
  • hry na zvedomenie filtrov
  • meditácia s mudrami

Tanec prepojenia, tanec so svojim vedením
Jana Staššáková
Intuitívny, spontánny tanec, ktorý ti dáva príležitosť vstúpiť do procesu zmeny, keď sa do neho rozhodneš ísť plne sama za seba. Pri vedomom prepojení hudby s telom a tvojim vnútrom v tu a teraz môžeš vnímať odkazy, vhľady, pochopenia programov, ktoré už prestali plniť svoju úlohu a v živote spôsobujú zacyklenie, či skreslenie a rozpustiť ich. Meníš svoje nastavenia, vytváraš obrazy zvnútra srdca na podporu dôvery v seba samú a tvojho vedenia a cítiš čistú radosť bytia. Celý proces je veľmi individuálny a tvoje dary, kvality, talenty môžeš prizvať do tvorenia svojej vlastnej choreografie.

Tvorivá dielňa – maľovanie Hennou
Andarin
Tradičné maľovanie hennou bolo od dávnych čias vyjadrením zmyselnosti a symbolom šťastného manželstva. Neskôr zachytávalo dokonalosť vesmíru pozemskou formou. Zároveň sa verilo, že symboly na tele majú liečivé vibrácie a spájaju s vyšším ja. Na dielni maľovania hennou, budeme vedené dušou maľovanej pre jej najvyššie dobro. Príďte skrášliť svoje telo a vytiahnuť navonok odtiene vašej ženskosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *