Thu-Hien Poma of Adonai

Duchovná učiteľka, liečiteľka, šamanka spievajúca anjelské piesne. Cestuje po svete a pomáha zvyšovať duchovné vedomie, milosrdenstvo a energie vo svete. Tomuto poslaniu sa intenzívne venuje prostredníctvom prednášok, seminárov, liečení a dobročinných aktivít.
Svoju univerzálnu múdrosť, starodávne piesne duše a liečivé schopnosti prijala takmer desaťročím ticha. Počas tohto časového obdobia bola vedená tak, aby sa stala liečivou bránou pre posvätné energie.
Väčšina pokročilých techník jej bola odovzdaná priamo z vyšších duchovných sfér, ktoré sú vždy prítomné pri jej práci, vedú ju a povznášajú jej energiu. Preto jej učenie a liečenie môže vplývať aj na najhlbšie úrovne ľudskej duše a má potenciál meniť ľudské životy.
Dlhé roky žila v starobylom meste Inkov Cusco v Peru, aby bola v blízkosti Amazonskej džungle a posvätného horského pásu Ánd, ktoré sa stávajú jednými z najvýznamnejších centier spirituálnej energie na Zemi.

Thu-Hien sa narodila v Saigone vo Vietname, počas vojny vo Vietname, ázijskej matke a americkému vojakovi. Prostredníctvom tohto jedinečného mixu silných životných okolností a rozmanitých kultúrnych dedičstiev bol život Thu-Hien určený na to, aby sa stal jedinečnou univerzálnou životnou cestou služby. Thu-Hien začala svoju duchovnú cestu v roku 1997.
Viac info na www.thpoadonai.org

Thu-Hien Poma of Adonai má na Slovensku nasledovné stretnutia:

Banská Bystrica:
19.6.2019 | 17:00-21:00 Seminár: Môj súkromný život, môj osobný rast je súčasťou môjho poslania
Sme na ceste za sebou. Poznáme žitie čisto pre hmotný svet, vieme, ako žiť s jedinou pozornosťou len na svoju duchovnú podstatu. Žijeme teraz život, kde spájame tieto obidve naše skúsenosti, aby sme uvideli naše dary a v srdci sa spojili s obrazom, kto som a prečo som prišiel.
V priebehu seminára bude robiť Thu-Hien aj skupinové liečenie na podporu rozpustenia blokov, aby sme sa dostali na ďalšiu úroveň. Jej liečenie prebieha vo veľmi čistých vysokých kozmických a zemských frekvenciách, ktoré podporia rast každej duše.
dar: 40-50€
Info a rezervácie: janastas@centrum.sk

Štrbské Pleso
5.7. 2019 | 17:00-20:00 Spirituálny večer s Thu-Hien Poma of Adonai – (beseda, meditácia, spev)
Posvätný večer duchovného povznesenia a výučby, ktorý bude prebiehať formou besedy vedenej na základe otázok z publika a odpovedí na ne z duchovnej perspektívy. Duchovný stretnutie s Thu-Hien ponúka očistné, liečivé a povznášajúce energie potrebné pre duchovný rast človeka. Tieto posvätné duchovnej energie zároveň vždy reflektujú aktuálne individuálne požiadavky každého účastníka a ponúkajú mu pomoc pri posune vpred na jeho duchovnej ceste. Pobyt v posvätnom priestore, ktorý duchovný učiteľka Thu-Hien svojou prítomnosťou vytvára, je veľmi unikátnym a jedinečným zážitkom.
dar: 20€
Info a rezervácie: obchod@narava.sk (počet osôb obmedzený)

Banská Bystrica:
19.7. 2019 | 17:00-20:00 Seminár: Žiť v pravde so sebou

Naša nádherná bytosť je ukrytá pod programami, filtrami, presvedčeniami, s ktorými sme sa stotožnili. Uvoľnime zo seba nánosy, aby mohla zažiariť naša esencia a žili ju v radosti, v pravde, aby sme jasne a úprimne prejavili seba vo svojej jedinečnosti. V našej DNA kolujú záznamy obsahujúce naše rodiny zo všetkých svetov. Stretávame sa, aby sme sa podporili a prepojení v srdciach tvorili.
Súčasťou seminára je aj skupinové liečenie, ktoré nám pomôže odstrániť bloky a dostať sa na ďalšiu úroveň. Prostredníctvom veľmi čistých vysokých kozmických a zemských frekvencií môžeme odísť s jasnejšou a vyššou duchovnou frekvenciou.
dar: 40-50€
Info a rezervácie: janastas@centrum.sk
https://www.facebook.com/events/347424055939754/

Banská Štiavnica, Eleuzína:
9.7. 2019 | 18:00-19:30 Posvätný kruh s Thu-Hien Poma of Adonai

Stretnutie duší v láskavej, podpornej a liečivej energii, ktorú Thu-Hien sprostredkúva formou čistých vysokých nebeských a zemských frekvencií prichádzajúcich počas spevu pradávnych piesní duše a meditácie.
– debata, spev, meditácia, skupinové liečenie
dar: 14-20€
Info: janastas@centrum.sk
https://www.facebook.com/events/341802519825138/

Banská Štiavnica:
20.7. 2019 | 17:00-20:00 Seminár: Ako posilniť intuíciu v sebe a dôverovať jej

Intuícia, ako nástroj komunikácie so sebou, s našim vedením, sa môže rozvinúť a prehĺbiť do rozhovoru, ked s pocitu “ja neviem, možno, tuším” prechádzam do “ja viem”. Počas mnohých životov sme boli potrestaní za používanie svojej intuície, prekryli sme ju strachom a prestali ju používať. Môžeme sa k našej intuícii vrátiť a opäť ju začať používať s dôverou ako dar, ktorý nás podporí na ceste k sebe. V priebehu seminára bude robiť Thu-Hien aj skupinové liečenie na podporu rozpustenia blokov, aby sme sa dostali na ďalšiu úroveň a podporili rast našej duše.
dar: 40-50€
Info a rezervácie: janastas@centrum.sk
https://www.facebook.com/events/501180317296276/

Trnava: www.myoga.sk

Thu-Hien doniesla so sebou aj kvetinové esencie s vysoko koncentrovanými vzorcami 70 kvetov, ktoré umožňujú veľmi hlboké liečenie. Je možné si vybrať zo 4 druhov s názvami – Pravda, Dôvera, Uvoľnenie, Posvätné ženstvo.

Video-pozvánka

Počas festivalu 10Žien ponúkla Thu-Hien liečivý seminárDenníky lona.
Tento seminár pomáha ženám bližšie rozpoznať a liečiť svoje osobné energie, ktoré si so sebou nesú z minulosti vo svojom lone.
Prinesie duchovné učenie, starostlivú skupinovú diskusiu a veľmi silné energetické skupinové liečenie vedúce k prečisteniu tráum a všetkých narušených energií, ktoré môžu mať ženy uložené vo svojom lone.
Všetky ženy sú vítané. Zámerom tohto seminára je pomôcť ženám znovuzrodiť vo svojom lone nové životodarné energie. Takéto ženy sa môžu stať nádobami čistého vedomého tvorenia podporujúce aspekty božského ženstva.